8780/24 Sokak No:33 Çiğli/İZMİR

Pazartesi – Cuma Saat 09:00-18:00 saatleri arasında açığız.

Sık Sorulan Sorular

Mesaj göndermeden önce Sık Sorulan Sorular bölümümüzü inceleyiniz. Cevabını bulamadığınız tüm sorularınız için bize mesaj gönderebilirsiniz.

Ürünler ile ilgili stoklarınız güncel mi?

Sitemizde bulunan promosyon ürünlerinin tümünün stok durumlarını ürünlerin sayfalarında güncel olarak görebilirsiniz. Yüksek adetli veya aynı promosyon ürününden belirli sayıda farklı renklerde sipariş verme durumlarınız için stok durumu hakkında firmamızla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Ürünler ile ilgili detaylı bilgiye nasıl ulaşırım?

Sitemizde yer alan tüm promosyon ürünlerinin ürün sayfalarında açıklama bölümünde ürünlerle ilgili bilgiler yer almaktadır. Daha fazla bilgi edinebilmeniz için size yardımcı olmaya hazırız.

Baskı ücreti fiyatlara dahil midir?

Sitemizde görünen fiyatlara baskı ücreti dahil değildir. Her promosyon ürünü, farklı baskı teknikleriyle hazırlandığı için farklı baskı ücretleri uygulanır.

Siparişlerimi ne zaman teslim alırım?

Vermiş olduğunuz siparişlerinizin üretim süreçleri, adet, yoğunluk, baskı şekli gibi değişken etkenlere bağlı olduğu için teslim süreniz, siparişinizi vermenizin ardından hesaplanıp yaklaşık olarak tarafınıza iletilecektir.

Hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz?

Firma olarak tüm yurtiçi gönderilerimizi Yurtiçi Kargo ile yapmaktayız.

Bize Yazın